Stream Rádio Slovensko Zmena kvality:   AUTO   720p   404p   288p

24.
júl/16
video
Sagan v poslednej etape druhý. Vyhral Greipel
Sagan v poslednej etape druhý. Vyhral Greipel   Peter Sagan potvrdil svoju formu a v kráľovskej šprintérskej etape v cieli na Champs-Élysées došpurtova tesne druhý za Andrém Greipelom. Zvýraznil tak svoje 1. miesto v bodovacej súťaži a zároveň ukázal, že právom je najbojovnejší cyklista 103. ročníka TdF.
23.
júl/16
video
O všetkom je rozhodnuté. Posledná alpská etapa veľa zmien nepriniesla
O všetkom je rozhodnuté. Posledná alpská etapa veľa zmien nepriniesla  V predposlednej etape 103. ročníka TdF pracoval opäť skvele Peter Sagan, ktorý v úniku pripravoval pozíciu pre Kreuzigera. Jeho tímový kolega nakoniec poskočil do prvej desiatky v celkovom hodnotení. Etapu vyhral Ion Izaquirre z tímu Movistar, Froome si udržal svoj náskok v žltom drese.
22.
júl/16
video
Froome spadol, ale nestratil. Vyhral Bardet
Froome spadol, ale nestratil. Vyhral Bardet   Líder celkového poradia Christopher Froome mal v 19. etape pád, ale časovú stratu neutrpel. Vyhral Romain Bardet, ktorý sa posunul na 2. priečku poradia.