27.
júl/14
video
Záverečnú etapu vyhral Kittel
Záverečnú etapu vyhral Kittel   Stoprvý ročník najväčšej cyklistickej etapovej klasiky Tour de France je minulosťou. Skončil sa suverénnym triumfom Taliana Vincenza Nibaliho z tímu Astana, ktorý počas troch týždňov len dva dni nemal na sebe žlté tričko pre lídra celkovej klasifikácie.
27.
júl/14
video
Zákulisie tímu Cannondale Pro Cycling
Zákulisie tímu Cannondale Pro Cycling   Tour de France nie sú len pretekári, ale aj tímoví pracovníci, ktorí sa starajú o čo možno najlepšie podmienky na športové pohodlie cyklistov. Ako to vyzerá v tíme Cannondale zmapoval štáb RTVS.
26.
júl/14
video
Časovku zvládol najlepšie podľa očakávania Tony Martin
Časovku zvládol najlepšie podľa očakávania Tony Martin   Nemec Tony Martin potvrdil pozíciu najväčšieho favorita sobotňajšej predposlednej 20. etapy cyklistických pretekov Tour de France a vyhral časovku na 54 km z Bergeracu do Périguexu. Talian Vincenzo Nibali je po sobote už takmer istým víťazom 101. ročníka TdF. V sobotu síce zaostal a obsadil 4. miesto, ale žltý dres mu nevzal žiadny zo súperov a v nedeľu ho čaká oslavná jazda z Evry do Paríža.
25.
júl/14
video
Sagan padol pred cieľom, vyhral Navardauskas
Sagan padol pred cieľom, vyhral Navardauskas   Litovský cyklista Ramunas Navardauskas z tímu Garmin-Sharp sa stal víťazom piatkovej 19. etapy na 101. ročníku Tour de France, ktorá viedla z Maubourguet Pays du Val d'Adour do Bergeracu a merala 208,5 km. Navardauskas ušiel z pelotónu približne 11 km pred cieľom a svoj únik doviedol do víťazného konca.
24.
júl/14
video
Štvrté etapové víťazstvo pre lídra Nibaliho
 Štvrté etapové víťazstvo pre lídra Nibaliho   Talian Vincenzo Nibali sa stal víťazom 18. etapy cyklistických pretekov Tour de France z Pau na Hautacam (145,5 km) a v pyrenejských kopcoch pravdepodobne urobil rozhodujúci krok k celkovému prvenstvu na 101. ročníku.
23.
júl/14
video
Poliak Majka s druhým víťazstvom
Poliak Majka s druhým víťazstvom   Po Alpách dominuje Poliak Rafal Majka na cyklistickej Tour de France aj v Pyrenejách a v stredu vyhral 17. etapu, ktorá viedla zo Saint Gaudens na vrchol Pla d´Adet a merala 124,5 km.
23.
júl/14
video
Ako prežívali naši cyklisti druhý deň voľna II
Ako prežívali naši cyklisti druhý deň voľna II Po 2756 kilometroch mali cyklisti na 101. ročníku Tour de France druhý voľný deň. Ako hodnotili priebeh pretekov pred 16. etapou Peter Sagan (Cannondale) a Peter Velits (BMC RACING), si môžete pozrieť v reportážach štábu RTVS.
22.
júl/14
video
Najdlhšiu etapu ovládol Michael Rogers
Najdlhšiu etapu ovládol Michael Rogers   Austrálčan Michael Rogers z tímu Tinkoff-Saxo triumfoval v šestnástej etape, ktorá viedla z Carcassone do Bagnéres de Luchon. V 237,5 km najdlhšej etape 101. ročníka síce Peter Sagan nebodoval na rýchlostnej prémii, ale naďalej je suverénnym lídrom bodovacej súťaže o zelený dres. Jeho náskok pred Bryanom Coquardom je stále priepastných 176 bodov. Žltý dres lídra 101. ročníka si drží bez väčších problémov Talian Vincenzo Nibali.