Stream Rádio Slovensko Zmena kvality:   AUTO   720p   576p   288p
08.07. 14:30 Cyklistika - Tour de France5. etapa - Arras – Amiens

07.
júl/15
video
V najdlhšej etape Sagan tretí, životný úspech pre Martina
V najdlhšej etape Sagan tretí, životný úspech pre Martina   Najdlhšiu a najobávanejšiu etapu 102. ročníka TdF získal pre seba jazdec Etixxu-Quick Step Tony Martin a prvý raz v kariére sa obliekol do žltého dresu. Skvelý Sagan niekoľkokrát dotiahol Contadora na "mačacích hlavách" na čelo pretekov a sám nakoniec finišoval na tretej pozícii.
06.
júl/15
video
Kamery na bicykloch
Kamery na bicykloch   Niektorí cyklisti nosia na svojich bicykloch outdorové kamery, ale ich zábery sa do prenosov nedostávajú. Hlavný organizátor ich však ponúka na špeciálnych stránkach, na ktoré majú prístup len vysielacie spoločnosti.
06.
júl/15
video
Tretiu etapu vyhral Rodriguez, prekvapený Sagan do bieleho dresu
Tretiu etapu vyhral Rodriguez, prekvapený Sagan do bieleho dresu   Víťazom pondelňajšej 3. etapy cyklistických pretekov Tour de France sa stal Španiel Joaquim Rodriguez. Sagan prišiel na 27. pozícii a po páde Dumoulina mu patrí líderská pozícia v hodnotení pretekárov do 25 rokov.
05.
júl/15
video
Sagan druhý, zdolal ho na páske Greipel
Sagan druhý, zdolal ho na páske Greipel   Peter Sagan obsadil v nedeľňajšej druhej etape na 102. ročníku pretekov Tour de France (TdF) druhú priečku. Na cieľovej čiare ho po absolvovaní 166 km trate z Utrechtu na ostrov Neeltje Jans tesne zdolal Nemec Andre Greipel z Lotto Soudal.
04.
júl/15
video
Sagan na úvod devätnásty, vyhral Dennis (VIDEO)
Sagan na úvod devätnásty, vyhral Dennis (VIDEO)   Austrálsky cyklistika Rohan Dennis sa stal víťazom sobotňajšej časovky jednotlivcov, ktorá otvorila 102. ročník Tour de France (TdF). Náš Peter Sagan obsadil so stratou 41 sekúnd 19. priečku.