Stream Rádio Slovensko Zmena kvality:   AUTO   720p   576p   288p 
Online stream v rozlíšení 288p, 576p a 720 HD:

Novinky

26.
júl/15
video
Záver ovládol ako inak Greipel, Sagan siedmy
Záver ovládol ako inak Greipel, Sagan siedmy   V záverečnej, exhibičnej 21. etape zo Sevres - Grand Paris Seine Ouest do cieľa na Elyzejských poliach v Paríži (109,5 km) triumfoval Nemec Andre Greipel. Sagan sa taktiež pokúšal o triumf, no skončil na 7. mieste.
26.
júl/15
video
Reportáže zo zákulisia VIII. Zelená hosteska a autobus Tinkoff-Saxo
Reportáže zo zákulisia VIII. Zelená hosteska a autobus Tinkoff-Saxo   Dekorovanie najlepších po každej etape má svoj protokol a presné pravidlá. Sponzori jednotlivých "farebných dresov" tam majú svoje hostesky, ktoré stoja po boku víťazov či lídrov poradia. Vedľa Petra Sagana sa objavuje vysoká kráska Mathilda.
25.
júl/15
video
Reportáže zo zákulisia VII. Stephen Roche o Saganovi
Reportáže zo zákulisia VII. Stephen Roche o Saganovi   Ambasádorom sponzora zeleného dresu je na TdF Stephen Roche. Majster sveta, víťaz TdF a Gira d´Italia rozprával o tohtoročnej Tour a samozrejme o Petrovi Saganovi.
25.
júl/15
video
Smoliar Pinot prvý na legendárnom Alpe d´ Huez. Froome - celkový víťaz
Smoliar Pinot prvý na legendárnom Alpe d´ Huez. Froome - celkový víťaz   Z triumfu v náročnej alpskej etape sa tešil domáci Thibaut Pinot. Jazdec stajne FDJ zvládol 110,5 km dlhú trať z Modane Valfréjus na vrchol legendárneho Alpe d'Huez za 3:17:21 h. Na 2. mieste skončil Nairo Quintana, ktorý sa po výbornom finiši dokázal odpútať od Froomea, ale jeho veľký náskok skresal iba o niečo vyše minútu, a tak v celkovom hodnotení opäť skončil za svojím rivalom, rovnako ako pred dvoma rokmi. Sagan získal zelený dres po štvrtý raz za sebou.
24.
júl/15
video
Nibali zaútočil, no na najlepších získal málo
Nibali zaútočil, no na najlepších získal málo   Obhajca celkového prvenstva Vincenzo Nibali zaútočil v náročnej 19. etape a po sólo úniku si prišiel po víťazstvo. To mu vynieslo aj posun na 4. miesto v celkovom poradí. Druhý skončil Nairo Quintana a tretí Christopher Froome. 
 
Design, © 2015 RTVS, Powered by Cyclone3 XUL CMS