Stream Rádio Slovensko
Online stream v rozlíšení 288p, 576p a 720 HD:
10.07. 14:10 Tour de France

Novinky

09.
júl/14
Plán B po strate lídra tímu SKY
Plán B po strate lídra tímu SKY Odchod lídra tímu, ktorý obhajuje žltý dres z posledných dvoch rokov neznamená, že sa britské nádeje na celkové prvenstvo strácajú.
09.
júl/14
video
Sagan si upevnil zelený dres
Sagan si upevnil zelený dres   V jednoznačne najťažšej etape doterajšieho priebehu naši cyklisti prežili peklo ciest na mokrých "mačacích hlavách" a splnili základné ciele. Peter Sagan si upevnil prvé miesto v súťaži o zelený dres. Peter Velits pomáhal Tejayovi Van Garderenovi dotiahnuť sa po dvoch pádoch na najlepších.
09.
júl/14
video
Etapu "masaker" nedokončil Froome, Sagan opäť štvrtý
Etapu   Obhajca prvenstva Christopher Froome po dvoch pádoch odstúpil zo súťaže a z víťazstva sa tešil po etape, ktorá  dala pretekárom v daždi a na šmykľavých kockách poriadne zabrať, jazdec tímu Belkin Lars Boom.
08.
júl/14
video
Bojovník Sagan je napriek pádu dobre naladený
Bojovník Sagan je napriek pádu dobre naladený   Slovenský cyklista spadol asi 16 kilometrov pred cieľom práve v čase, keď sa na špici pelotónu už začali formovať tímy, ktoré mali záujem o víťazstvo v etape. 
08.
júl/14
video
Kittelov víťazný hetrik, Sagan štvrtý
Kittelov víťazný hetrik, Sagan štvrtý   Nemec Marcel Kittel sa radoval z tretieho prvenstva na 101. ročníku cyklistickej Tour de France, keď triumfoval v šprintérskom závere 4. etapy z Le Touquet Paris Plage do Lille (163,5 km). Slovák Peter Sagan finišoval na 4. mieste a potvrdil vedúce pozície v bodovacej súťaži o zelený dres a súťaži jazdcov do 25 rokov o biele tričko.
07.
júl/14
video
Prvých desať dní musím prežiť, povedal po etape Sagan
Prvých desať dní musím prežiť, povedal po etape Sagan   Peter Sagan sa po druhý raz v tomto ročníku pozeral "len" na chrbát neohroziteľnému šprintérovi Marcelovi Kittelovi. V každom prípade, je najlepším pretekárom, čo sa týka umiestnení v doterajšom priebehu.
07.
júl/14
video
Sagan opäť tesne za Kittelom
Sagan opäť tesne za Kittelom   Slovenský cyklista Peter Sagan finišoval v 3. etape cyklistických pretekov Tour de France z Cambridge do Londýna (155 km) na 2. mieste. Podobne ako v prvej etape zdolal 24-ročného jazdca tímu Cannondale len Nemec Marcel Kittel. Žilinčan je naďalej držiteľom zeleného dresu pre najlepšieho muža bodovacej súťaže i bieleho pre prvého cyklistu celkovej klasifikácie do 25 rokov.
07.
júl/14
video
Pozrite si video zo 100. ročníka
Pozrite si video zo 100. ročníka  Najslávnejšie cyklistické preteky na svete oslavovali v minulom roku storočnicu. Počas trvania tohto podujatia sme mali možnosť vidieť množstvo nádherných momentov či už pri súbojoch na trati, alebo pri záberoch krásnej scenérie francúzskej krajiny.
 
Design, © 2014 RTVS, Powered by Cyclone3 XUL CMS