Dianie na Tour

24.
júl/16
video
Sagan v poslednej etape druhý. Vyhral Greipel
Sagan v poslednej etape druhý. Vyhral Greipel   Peter Sagan potvrdil svoju formu a v kráľovskej šprintérskej etape v cieli na Champs-Élysées došpurtova tesne druhý za Andrém Greipelom. Zvýraznil tak svoje 1. miesto v bodovacej súťaži a zároveň ukázal, že právom je najbojovnejší cyklista 103. ročníka TdF.
23.
júl/16
video
O všetkom je rozhodnuté. Posledná alpská etapa veľa zmien nepriniesla
O všetkom je rozhodnuté. Posledná alpská etapa veľa zmien nepriniesla  V predposlednej etape 103. ročníka TdF pracoval opäť skvele Peter Sagan, ktorý v úniku pripravoval pozíciu pre Kreuzigera. Jeho tímový kolega nakoniec poskočil do prvej desiatky v celkovom hodnotení. Etapu vyhral Ion Izaquirre z tímu Movistar, Froome si udržal svoj náskok v žltom drese.
22.
júl/16
video
Froome spadol, ale nestratil. Vyhral Bardet
Froome spadol, ale nestratil. Vyhral Bardet   Líder celkového poradia Christopher Froome mal v 19. etape pád, ale časovú stratu neutrpel. Vyhral Romain Bardet, ktorý sa posunul na 2. priečku poradia.
21.
júl/16
video
Froome ukázal svoju silu a vyhral časovku
Froome ukázal svoju silu a vyhral časovku   Horskú časovku dlhú 17 km ovládol líder celkového poradia Christophere Froome a opäť zvýšil svoj náskok. Peter Sagan šetril sily. 
20.
júl/16
video
Prvú alpskú etapu vyhral Zakarin, Froome si upevnil náskok
Prvú alpskú etapu vyhral Zakarin, Froome si upevnil náskok   Peter Sagan si v úniku pripísal 20 bodov na rýchlostnej prémii a ak príde do Paríža, vyhrá bodovaciu súťaž. Najlepšie nohy ukázal jazdec tímu Katusha Ilnur Zakarin, ktorý si pripísal prvé víťazstvo na TdF.
1 2 3 4 5 6 7 ďalšia
 
Design, © 2016 RTVS, Powered by Cyclone3 XUL CMS